CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Bełchatowa i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:23 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza kompania Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy profesjonalne usługi rolne oraz dysponujemy obsługą domostw rolnych.Na wszystkie wykonywane prace jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Czas realizacji determinujemy według wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie podparte na pielęgnowaniu całego szeregu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych prowadzących, spedytorów czy też wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to sporządzanie usług w zakresie frachtu postaci albo rzeczy wehikułami, które są utrwalone na obwodzie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to poruszanie ludzi względnie rzeczy na otoczenie innego kraju albo ściąganie zza granicy do Krajowy.
101131
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4467
Użytkowników
1030
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.