CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Bełchatowa i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 15, 2019 09:59 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy zawodowe usługi agrarne tudzież dysponujemy obsługą domostw rolnych.Na wszystkie wytwarzane prace jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji determinujemy wedle wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem a także załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy czy też słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie wsparte na uprawianiu całego szeregu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, spedytorów czy też wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to sporządzanie usług w zakresie przewozu postaci względnie rzeczy wehikułami, które są zaobserwowane na terenie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi albo rzeczy na pole innego kraju albo importowanie spoza granicy do Polski.
101131
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4467
Użytkowników
1030
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.