Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 17, 2021 08:52 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza kompania Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy profesjonalne usługi rolne oraz dysponujemy obsługą domostw rolnych.Na wszystkie wykonywane prace jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Czas realizacji determinujemy według wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie podparte na pielęgnowaniu całego szeregu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych prowadzących, spedytorów czy też wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to sporządzanie usług w zakresie frachtu postaci albo rzeczy wehikułami, które są utrwalone na obwodzie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to poruszanie ludzi względnie rzeczy na otoczenie innego kraju albo ściąganie zza granicy do Krajowy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.