Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 5, 2022 05:48 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy zawodowe usługi agrarne tudzież dysponujemy obsługą domostw rolnych.Na wszystkie wytwarzane prace jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji determinujemy wedle wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem a także załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy czy też słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie wsparte na uprawianiu całego szeregu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, spedytorów czy też wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to sporządzanie usług w zakresie przewozu postaci względnie rzeczy wehikułami, które są zaobserwowane na terenie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi albo rzeczy na pole innego kraju albo importowanie spoza granicy do Polski.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.