Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Nauka i szkolenia

  Kursy dietetyki online – nowoczesne i innowacyjne szkolenia

December 5, 2022 04:13 - Nauka i szkolenia - Łódż, Jaracza 36 B /3
290.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Akademia Dietetyki, która jest autorem platformy z kursami dietetyki online https://www.kursdietetyki.pl/ to wysoce wyspecjalizowana instytucja szkoleniowa działająca na rynku kursów edukacyjnych od ponad 7 lat. Bogata oferta obejmuje:
• Żywienie w sporcie
• Zasady żywienia dzieci
• Żywienie kobiet w ciąży i karmiących

Również posiadamy kursy stacjonarne na trzech poziomach trudności: podstawowym, zaawansowanym i specjalistycznym. Przyznanie Akademii Dietetyki Akredytacji Kuratorium Oświaty umożliwia placówce wydawania zaświadczeń MEN ( Ministerstwa Edukacji Narodowej ) oraz dyplomów potwierdzających przygotowanie do zawodu dietetyka, honorowanych zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej.
Kurs może wykupić każdy, kto tylko jest zainteresowany dietetyką i tematyką żywienia. Można tego dokonać w każdym dowolnym momencie. Również korzystając z wykupionego kursu, uczestnik szkolenia nie jest niczym ograniczony. Może pracować na zasobach szkolenia przez 6 miesięcy. Filmy i zadania, które wyróżniają naszą platformę na tle konkurencji można powtarzać dowolną ilość razy. Jest to doskonały sposób na dokładne zapamiętanie i przećwiczenie zdobytych informacji. Materiały filmowe są przygotowane przez kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych dietetyków, którzy od wielu lat pracują zarówno w zawodzie jaki i współpracują z Akademią Dietetyki.
Po zakończonym kursie uczestnik przystępuje do egzaminu. Można go powtarzać dowolną ilość razy. Po uzyskaniu satysfakcjonującego wyniku automatycznie generowany jest certyfikat ukończenia kursu. Dyplom oraz zaświadczenie MEN są wysyłane pocztą tradycyjną.
Cena jednego kursu dietetyki online wynosi 290 zł brutto. Generowane są również faktury za płatność.
Kontakt
Akademia Dietetyki
ul. Jaracza 36 b/3
90-252 Łódź
Tel. 784 950 203, 42 630 06 80
mail: kursyonline@akademiadietetyki.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.