Test osobowości - PERSO.IN

June 26, 2022 16:34 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Narzędzie diagnostyczne PERSO.IN® pozwala odkryć różnice między ludźmi. Wypełnienie kwestionariusza skutkuje wygenerowaniem charakterystyki osobowości badanego. Po badaniu dostaje się indywidualny raport opisujący cechy osobowości, predyspozycje i wskazówki jak najlepiej wykorzystać je w życiu prywatnym i zawodowym. Praca daje o wiele większą satysfakcję, gdy jest dostosowana pod nasze indywidualne ukierunkowanie. Znajomość osobowości, mocnych i słabych stron pomaga dokonywać najlepszych wyborów.

Nasz kwestionariusz jest to narzędzie, które ma 150 pozycji testowych. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w zakresach nastawienia w stosunku do innych, otwartości na doświadczenie, podejścia do zobowiązań, podejmowania aktywności i kontaktów z innymi oraz sposobów reagowania na stresowe sytuacje.

Kompletny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z około 40 stron, z informacją o tym jaki jesteś, obszarami, w których możesz się sprawdzić oraz potencjalnymi zagrożeniami. Można także poznać 10 stylów zachowań i reagowania charakteryzujących ludzi. Można też umówienia się z trenerem PERSO.IN® żeby omówić raport i całościowo wykorzystać swój potencjał. Raport osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Zawiera on informację w jaki sposób z tobą rozmawiać, jak cię motywować, co cię interesuje i co wpływa na satysfakcję z pracy. Są też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, używane przez profesjonalnych trenerów na szkoleniach.

Istnieją też raporty w formie 1 strony A4 nazywane OnePager. Służą one dla zespołów i klientów indywidualnych. Dzięki nim można dowiedzieć się co wpływa na motywację osoby badanej, jakie działania preferuje, co uznaje za ważne, a czego unikać w kontakcie.

Narzędzie skonstruowane jest na bazie szeroko stosowanej przez psychologów koncepcji Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla testów psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.