Tapicer (K/M) OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 29, 2019 10:30 - Praca - Memmingen

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Tapicer K/M)

Przez cały rok na hali bez względu na warunki atmosferyczne!
Proszę o uważne przeczytanie treści ogłoszenia, w razie pytań o kontakt z opiekunem oferty.
WYNAGRODZENIE:
• Stawka 10.50 Euro brutto/h ,
• Dieta 30 Euro netto za każdy przepracowany dzień,
• 1900 Euro netto na 1kl. podatkowej przy 168 godzinowym wymiarze czasu pracy,
• 2050 Euro netto na 3kl. podatkowej przy 168 godzinowym wymiarze czasu pracy,
• Oferta ma Zeit konto w wymiarze 151h,
CZAS PRACY:
• Od zaraz z dłuższą perspektywą czasową
• Umowa na czas nieokreślony
ZADANIA:
• Tapicerowanie foteli samolotowych,
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• Posiadania prawa jazdy i samochodu,
OFERUJEMY:
• Stabilne długoterminowe zatrudnienie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Niemiecką umowę o pracę,
• Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
• Zakwaterowanie zapewnione,
• Praca w systemie trzyzmianowym
MIEJSCE PRACY:
• Okolice Memmingen/ Bawaria/ Niemcy.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres: tischbierek@diwa-personalservice.pl
lub o kontakt telefoniczny do prowadzącego ofertę Michała Tischbierek : 887 029 961.
Nr. Cert. 6760
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł 9 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu